KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12599172
nr 1259 9172
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Akvarell, Segel, signerad. 21x26
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:32:04
29/5 12:51:26
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner